Kargo ücreti ne kadar?

Sitemizde 150 tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. 150 tl altında olan siparişlerde Türkiye’nin her noktasına standart kargo fiyatımız 12 tl dir.

Yurtdışı gönderim istekleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Hataykoyunden.com müşterilerimizin aksi bir talebi olmadığı sürece Yurtiçi kargo ile gönderim yapmaktadır. Kargo değişim taleplerinden oluşabilecek fiyat yükselmelerinden müşterilerimiz sorumlu olacaktır.

Ürünlerim ne zaman kargolanır?

Hataykoyunden.com sitemizden satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içersinde kargoya teslim edilir.

Kargoda Ürünlere Zarar Gelirse Ne Olur?

Kargo taşıma süreçlerinde ne kadar özenli paketleme yapsakta kimi durumlar ürünler zarar görebilir. Hataykoyunden.com’un temel amaçlarından biri ürünleri size sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktır. Bu nedenle taşıma süreçlerinde meydana gelen zararlarda sorumluluk bize aittir.

Bunun için zarar görmüş ürünlerin fotoğrafını kargo yetkilisinin yanında çekmeniz ve bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Siparişlerimiz paketleniyor mu?

Evet. Satın aldığınız ürünler kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek teslim edilmektedir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Sitemiz üzerinden ödemlerinizi iki kanaldan yapabilirsiniz. Birinci kredi kartı ile ödeme ikincisi havale ile ödemedir.

Havale İle Ödeme Yaptım Süreç Nasıl İşleyecek?

Sitemizde bulunan banka hesabına isim kontrolü yaparak havalenizi yaptınız. Bunun ardından genelde biz düzenli hesap kontrölü yaparız. Olurda gözümüzden kaçmışsa veya havaleyi ismi ile siparişteki isim uyuşmuyorsa lütfen bize ulaşın.

İade alıyor musunuz?

Geçerli bir neden olduğu sürece her zaman iade alıyoruz.Örneğin ürün taşımada hasar gördüyse, size hatalı ürün gönderildiyse vb.

Bu durumlar dışında mesafeli satış sözleşmemiz ve tüketici hakları kanunun öngördüğü çerçevede iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Toptan Alım ve Ödemelerde İndirim Yapıyor musuz?

Hataykoyunden.com toptan ürün satışı yapmaktadır. Satış amacı ile toptan ürün taleplerinizde özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu durumlar dışında sitemizde belli miktar üzeri alışverişlere uygulanan özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.